18.3. – 20.3.2011 – Jarní farní tábor Partutovice

Domů / Společenství / Ministranti / Kronika ministrantů farnosti Dobromilice / 2011 / 18.3. – 20.3.2011 – Jarní farní tábor Partutovice

V pátek 18.3.2011 v 15 hodin vyrazily děti z náboženství pod vedením paní Selucké a pár vedoucími do Partutovic. Jelo se nejprve autobusem a pak vlakem. Partutovice jsou vesnice pár kilometrů od Hranic. Ubytovali se v útulné, docela prostorné faře. V sobotu hráli různé hry a vyšli si na zasněžený kopec ke starému mlýnu, který je technickou kulturní památkou. Jelikož byla postní doba, modlili se na faře křížovou cestu. V neděli se zúčastnili mše svaté v místním kostele sv. Mikuláše. Po obědě sbalili věci a jeli autobusem do Hranic, odkud jeli vlakem domů. Bylo to pěkné zakončení týdne jarních prázdnin. Tábora se zúčastnili ministranti Tomáš Piskovský, Petr Svozilek, Radim Selucký a Jáchym Selucký.